Zakończenie roku szkolnego 2018/2019.

W dniu dzisiejszym miało miejsce uroczyste zakończenie roku. Była to równiez okazja do pasowania na uczniów naszych zerówkowiczów,ale również pozegnania naszej najstarszej klasy A level. Podczas uroczystości uczniowie zaprezentowali swoje liczne talenty. Było wesoło, wzruszająco, co tu dużo pisać, zobaczcie sami. A na koniec życzenia od Pani dyrektor Elżbiety Smykli:

,, Czego życzyć w takim dniu? Gronu pedagogicznemu i wszystkim uczniom, życzę aby czas wakacji był czasem dobrego odpoczynku, czasem nabierania sił do dalszej nauki. […] Życzę aby wakacje, ten długo oczekiwany czas, dały wszystkim tu obecnym dużo radości, aby bezpiecznie z nich powrócić i aby w pełni sił i młodzieńczej radości spotkać się 7-go września.”

Opublikowane przez Polska Szkoła Sobotnia w Wellingborough im. Pilotów dywizjonu 303

Polska Szkoła Sobotnia w Wellingborough działająca na zasadzie Stowarzyszenia (Unincorporated Association) i jest organizacją „ NON PROFIT”. Została założona przez rodziców i bazuje na wpłatach dokonywanych przez nich oraz ewentualnych sponsorów. Głównym założeniem naszej szkoły jest nauka pisania i czytania w języku polskim oraz poznawanie historii i geografii naszej Ojczyzny. Celem działania szkoły jest również kultywowanie polskiej tradycji. Ponadto prowadzone są zajęcia z etyki i religii. Pragniemy pokazać dzieciom jak ważne są wartości rodzinne, godność osobista oraz poszanowanie innych osób.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: