Przydatne linki

Logopasja – blog logopedyczny. Portal zawiera wartościowe artykuły oraz nowinki ze świata logopedii, jak również bezpłatne materiały do ćwiczeń w domu z dziećmi. Zapraszamy!


Historia dla Polonii – platforma edukacyjna poświęcona nauce historii Polski. Powstała z myślą o polskich dzieciach i młodzieży, mieszkających za granicą.
Kierowana jest też do uczniów, którzy zamierzają w przyszłości powrócić do kraju i kontynuować naukę w polskiej szkole.


Superkid – Serwis edukacyjny dla dzieci i rodziców. Zawiera artykuły na temat wychowania dziecka, recenzje książek dla rodziców. Dzieci znajdą tutaj bajki, kolorowanki, rymowanki, zabawy uczące języków obcych, matematyki, ortografii, poszerzające wiedzę o świecie (portal płatny).


Sieciaki – serwis internetowy przeznaczony dla dzieci w wieku 6-12 lat, poświęcony tematyce bezpieczeństwa dzieci i młodzieży w internecie. Zawiera również bezpłatne  umowy, które mogą Państwo pobrać, wydrukować i podpisać wspólnie ze swoimi dziećmi. Dzięki umowie zostaną ustalone i podpisane zasady korzystania z komputera i Internetu.


Ankieta – Ankieta, jest częścią badania, które ma na celu zrozumienie podejścia do wędkarstwa, oraz różnic kulturowych w podejściu do wędkarstwa wśród wędkarzy z różnych środowisk.

%d blogerów lubi to: