Alicja laureatką II edycji Festiwalu Aplauz. Gratulujemy :)

Jak informowaliśmy   kilka   tygodni temu, uczennica klasy VI Alicja Kwiecień postanowiła wziąć udział w festiwalu Aplauz. Wszyscy trzymaliśmy za nią kciuki i udało się! Alicja została jedną z laureatek Festiwalu.

Wydarzenie trwało trzy dni i obejmowało warsztaty wokalne oraz spotkanie z piosenkarką Anią Wyszkoni. Jest to największy Festiwal Polskiej Piosenki  poza granicami kraju.

Za zgodą administratorów zamieszczam zdjęcia z https://www.facebook.com/festiwalaplauz/videos/2115716851789292/tegorocznej edycji.

Piosenka finałowa.

Warsztaty.

Spotkanie z Anią  Wyszkoni.

Laureaci.

Jeszcze raz wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Opublikowane przez Polska Szkoła Sobotnia w Wellingborough im. Pilotów dywizjonu 303

Polska Szkoła Sobotnia w Wellingborough działająca na zasadzie Stowarzyszenia (Unincorporated Association) i jest organizacją „ NON PROFIT”. Została założona przez rodziców i bazuje na wpłatach dokonywanych przez nich oraz ewentualnych sponsorów. Głównym założeniem naszej szkoły jest nauka pisania i czytania w języku polskim oraz poznawanie historii i geografii naszej Ojczyzny. Celem działania szkoły jest również kultywowanie polskiej tradycji. Ponadto prowadzone są zajęcia z etyki i religii. Pragniemy pokazać dzieciom jak ważne są wartości rodzinne, godność osobista oraz poszanowanie innych osób.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: