Zdążyć z pomocą dla Neli.

Zdjęcie użytkownika Monika Stypik.

 

Poraz kolejny nasza szkoła zaangażowała się w pomoc potrzebującym. Tym razem będziemy zbierać pieniądze dla Neli Szczuki. Jest to niespełna czteroletnia dziewczynka u której zdiagnozowano góza mózgu gwiaździaka włosowato-komórkowego z naciskiem na kręgosłup. Poniżej filmik z krótką historią Neli.

Na fejsbuku powstała grupa na której możecie oferować swoje usługi, artykuły na licytację i cały dochód zostanie przeznaczony na ratowanie Neli.

https://www.facebook.com/groups/1690690247652616/

Jest też zbiórka na Justgiving :

https://www.justgiving.com/crowdfunding/pawelanh?utm_source=facebook&utm_medium=socpledgedesktop&utm_content=pawelanh&utm_campaign=post-pledge-desktop&utm_term=3kyRBKDj6

31599809_2061484270790167_294484926571479040_n

 

Nie bądźmy obojętni, pędźmy z pomocą! Już nieraz pokazaliśmy, że potrafimy.

 

Opublikowane przez Polska Szkoła Sobotnia w Wellingborough im. Pilotów dywizjonu 303

Polska Szkoła Sobotnia w Wellingborough działająca na zasadzie Stowarzyszenia (Unincorporated Association) i jest organizacją „ NON PROFIT”. Została założona przez rodziców i bazuje na wpłatach dokonywanych przez nich oraz ewentualnych sponsorów. Głównym założeniem naszej szkoły jest nauka pisania i czytania w języku polskim oraz poznawanie historii i geografii naszej Ojczyzny. Celem działania szkoły jest również kultywowanie polskiej tradycji. Ponadto prowadzone są zajęcia z etyki i religii. Pragniemy pokazać dzieciom jak ważne są wartości rodzinne, godność osobista oraz poszanowanie innych osób.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: