Święta w szkole.

W imieniu własnym oraz zarządu szkoły chciałabym złożyć wszytkim najserdeczniejsze życzenia Bożonarodzeniowe.
Niech każdy z nas znajdzie w tym zabieganym czasie moment na chwilę refleksji, na to żeby usiąść z kubkiem herbaty i nacieszyć się widokiem światełek na choince przyozdobionej często przez nasze pociechy. Znajdźmy czas na telefon do najbliższych i na wspólne pieczenie pierniczków. Niech ten wyjątkowy czas Bożego Narodzenia będzie czasem spędzonym w ciepłej, rodzinnej atmosferze. Niech życzliwość, chęć dzielenia się i sprawiania radości innym, towarzyszy nam przez cały rok. Niech atmosfera miłości, zrozumienia i wybaczania otoczy nas w specjlany sposób, w tym szczególnym dla nas wszystkich okresie.
Życzymy wszystkim dużo zdrowia, bezpiecznych podróży i cudownych świąt, spędzonych w taki sposób, jaki czyni nas szczęśliwymi.
Wesołych i pełnych spokoju świat Bożego Narodzenia, oraz szczęśliwego 2023roku.

Opublikowane przez Polska Szkoła Sobotnia w Wellingborough im. Pilotów dywizjonu 303

Polska Szkoła Sobotnia w Wellingborough działająca na zasadzie Stowarzyszenia (Unincorporated Association) i jest organizacją „ NON PROFIT”. Została założona przez rodziców i bazuje na wpłatach dokonywanych przez nich oraz ewentualnych sponsorów. Głównym założeniem naszej szkoły jest nauka pisania i czytania w języku polskim oraz poznawanie historii i geografii naszej Ojczyzny. Celem działania szkoły jest również kultywowanie polskiej tradycji. Ponadto prowadzone są zajęcia z etyki i religii. Pragniemy pokazać dzieciom jak ważne są wartości rodzinne, godność osobista oraz poszanowanie innych osób.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: