Parking !!!

Drodzy Rodzice /Opiekunowi.

Na apelu z okazji rozpoczęcia roku szkolnego, pani dyrektor zwróciła się do państwa z prośbą o nie parkowanie i nie zatrzymywanie się na parkingu z przodu budynków. Niestety w ubiegłym tygodniu spora liczba rodziców zignorowała to zalecenie i postanowila zatrzymać się tylko na „chwilę”, żeby podrzucić dziecko bliżej wejścia, a co za tym idzie jeden z naszych uczniów cudem uniknął potrącenia. W związku z powyższym, od najbliższej soboty, wprowadzamy całkowity zakaz zatrzymywania w miejscu innym niż parking na tyłach szkoły. Decyzja ta została podjęta, ponieważ bezpieczeństwo naszych uczniów jest dla nas priorytetem. Bardzo prosimy o uszanowanie naszej decyzji. Dyrekcja oraz zarząd Polskiej Szkoły Sobotniej.

Opublikowane przez Polska Szkoła Sobotnia w Wellingborough im. Pilotów dywizjonu 303

Polska Szkoła Sobotnia w Wellingborough działająca na zasadzie Stowarzyszenia (Unincorporated Association) i jest organizacją „ NON PROFIT”. Została założona przez rodziców i bazuje na wpłatach dokonywanych przez nich oraz ewentualnych sponsorów. Głównym założeniem naszej szkoły jest nauka pisania i czytania w języku polskim oraz poznawanie historii i geografii naszej Ojczyzny. Celem działania szkoły jest również kultywowanie polskiej tradycji. Ponadto prowadzone są zajęcia z etyki i religii. Pragniemy pokazać dzieciom jak ważne są wartości rodzinne, godność osobista oraz poszanowanie innych osób.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: