Opłaty, opłaty .

Wszystkie opłaty dokonane w zeszłym roku szkolnym przechodzą na nowy rok szkolny (10 zajęć).

Za 1 dziecko przeniosione £70 za drugi semestr , dopłata na nowy rok szkolny £35, za 2 dziecko przeniesione za drugi semestr £50, dopłata £25.

Opłaty za dzieci rozpoczynające naukę są następujace: I semestr 1 dziecko £105, 2 dziecko £75. Opłat można będzie dokonywać w sekretariacie szkoły przez 4 pierwsze soboty w godzinach zajęć szkolnych u pani Justyny Wett.

Rodzice, którzy nie wnieśli opłaty za dyżur przy składaniu aplikacji lub nie zrobili dyżuru w ubiegłym roku w pierwszym semestrze, proszeni są o uiszczenie opłaty w sekretariacie szkoły.

Opublikowane przez Polska Szkoła Sobotnia w Wellingborough im. Pilotów dywizjonu 303

Polska Szkoła Sobotnia w Wellingborough działająca na zasadzie Stowarzyszenia (Unincorporated Association) i jest organizacją „ NON PROFIT”. Została założona przez rodziców i bazuje na wpłatach dokonywanych przez nich oraz ewentualnych sponsorów. Głównym założeniem naszej szkoły jest nauka pisania i czytania w języku polskim oraz poznawanie historii i geografii naszej Ojczyzny. Celem działania szkoły jest również kultywowanie polskiej tradycji. Ponadto prowadzone są zajęcia z etyki i religii. Pragniemy pokazać dzieciom jak ważne są wartości rodzinne, godność osobista oraz poszanowanie innych osób.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: