Rozpoczęcie roku szkolnego.

Szanowni rodzice i opiekunowie.

Miło nam poinformować Państwa o rozpoczęciu roku szkolnego dnia 10/10/2020. W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną nie odbędzie się uroczyste rozpoczęcie w na sali widowiskowej. Prosimy o kierowanie się z dziećmi bezpośrednio do klas, używając w tym celu wyznaczonych wejść do szkoły.

Uczniowie podzieleni są na trzy grupy A, B i C. Grupa A rozpoczyna zajęcia o godzinie 8:45, grupy B i C o godzinie 9:00. Prosimy o zapoznanie się z tabelką poniżej.

Prosimy zapoznać sie z poniższymi zasadami:

Parking dla rodziców znajduje się wyłącznie w dalszej części szkoły ( nie parkujemy aut na miejscach przy wejściu głównym).

Dzieci odprowadzamy i odbieramy spod wyznaczonych wejść NIE ZOSTAJEMY NA TERENIE SZKOŁY z wyjątkiem rodziców dyżurujących. Proszę zapoznać się z mapą szkoły załączoną poniżej.

Prosimy o noszenie masek przy przyprowadzaniu oraz odbiorze dzieci a rodziców zostających na dyżur o noszenie masek lub innej osłony ust i nosa przez cały czas przebywania na terenie szkoły.

W tym roku szkolnym ze wzgęldów bezpieczeństwa na przerwie nie będą serwowane ciasteczka oraz napoje dlatego prosimy zaopatrzyć dzieci wyłącznie w butelkę z napojem ( bez jedzenia).

NIE POSYŁAMY DO SZKOŁY DZIECI Z SYMPTOMAMI KORONAWIRUSA ! – wysoka temperatura, kaszel, duszności, utrata węchu i smaku.

Uczeń wykazujący przynajmniej jeden z powyższych objawów zostanie odesłany do domu.

W przypadku stwierdzenia u ucznia zachorowania na COVID 19, należy bezwłocznie poinformować poprzez wiadomość tekstową dyrekcję pod numerem telefonu: 07733544315.

Opublikowane przez Polska Szkoła Sobotnia w Wellingborough im. Pilotów dywizjonu 303

Polska Szkoła Sobotnia w Wellingborough działająca na zasadzie Stowarzyszenia (Unincorporated Association) i jest organizacją „ NON PROFIT”. Została założona przez rodziców i bazuje na wpłatach dokonywanych przez nich oraz ewentualnych sponsorów. Głównym założeniem naszej szkoły jest nauka pisania i czytania w języku polskim oraz poznawanie historii i geografii naszej Ojczyzny. Celem działania szkoły jest również kultywowanie polskiej tradycji. Ponadto prowadzone są zajęcia z etyki i religii. Pragniemy pokazać dzieciom jak ważne są wartości rodzinne, godność osobista oraz poszanowanie innych osób.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: