III Edycja Konkursu Recytatorskiego Lokomotywy.

Po szkolnym konkursie recytatorskim przyszła pora na konkurs organizowany przez Lokomotywę- Stacja Northampton. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie w różnych grupach wiekowych.

W kategorii do lat 5 naszą szkołę reprezentowali Ignaś z „Katechizmem małego Polaka” oraz Adaś z wierszem „Cukiernik”.

W kategorii wiekowej 6-8 lat naszą szkołę reprezentowali Pola z wierszem „Pan Hilary”, Victoria z wierszem „Ploteczki” oraz Jasiu z wierszem „Panie doktorze, czy Pan pomoże”. Pierwsze miejsce oraz nagrodę publiczności zdobyl Jasiu a zaszczytne drugie miejsce przypadło Victorii .

W grupie wiekowej 9-15 nie mogło zabraknąć Nicolii z wierszem „Kawoszka” oraz Oliwiera z wierszem „Rogal i bułka”. Nicola jednogłośnie wygrała konkurs a Oliwier zajął miejsce 3 oraz otrzymał nagrodę publiczność.

Podczas konkursu swoje prace plastyczne zaprezentowali również młodzi artyści, a wśród nich nasza uczennica Malwinka.

Wszystkim serdecznie gratulujemy 👏👏👏

Opublikowane przez Polska Szkoła Sobotnia w Wellingborough im. Pilotów dywizjonu 303

Polska Szkoła Sobotnia w Wellingborough działająca na zasadzie Stowarzyszenia (Unincorporated Association) i jest organizacją „ NON PROFIT”. Została założona przez rodziców i bazuje na wpłatach dokonywanych przez nich oraz ewentualnych sponsorów. Głównym założeniem naszej szkoły jest nauka pisania i czytania w języku polskim oraz poznawanie historii i geografii naszej Ojczyzny. Celem działania szkoły jest również kultywowanie polskiej tradycji. Ponadto prowadzone są zajęcia z etyki i religii. Pragniemy pokazać dzieciom jak ważne są wartości rodzinne, godność osobista oraz poszanowanie innych osób.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: