II Szkolny Konkurs Recytatorski.

W ubiegłą sobotę odbył się II Szkolny Konkurs Recytatorski. W drodze klasowych eliminacji do konkursu zakwalifikowało się 36-u uczniów, którzy zaprezentowali się w czterech grupach wiekowych. A oto wyniki:

W kategorii Przedszkola – klasy 0 I miejsce zajęła Julia Piech z wierszem „Okulary” J. Tuwima,

II miejsce zajęła Zosia Zyszczak z wierszem „Szybko” D.Wawiło. W grupie klas 1-3 zostały przyznane 3 wyróżnienia, nagrody trafiły do Róży Stankiewicz „Kredki” K. Bednarek, Jakuba Moltko „Ja”, oraz za najdłuższy nauczony wiersz do Gabrysi Kufel „Pali się” J. Brzechwa. W tej grupie wiekowej miejsce III przypadło Lidii Stankiewicz „Zebra” H. Niewiadomska, II miejsce zajęła Maja Hirsz „O Grzesiu kłamczuch i jego cioci” J. Tuwim, miejsce I zdobyła Victoria Głowacka za wiersz „Ploteczki”.

W grupie klas 4-7 wyróżnienia powędrowały do Julii Smykli za „Pamiątki” M Pawlikowskiej – Jasnorzewskiej oraz do Bartosza Kreta za wiersz „Drzewo”. Miejsce III Wiktoria Wojnarek „Dąb i trzcina” Jean De La Fountaine, II Oliwier Wiktor „Rogal i bułka” H. Niewiadomskiej. Miejsce I jednogłośnie otrzymała Nicola Gawłowska za wiersz „Kawoszka”. W tej kategorii przyznano również nagrodę publiczności, która również trafiła do Nicolii.

W grupie GCSE – A level nagrodę otrzymała Marysia Fujar za wiersz „Nic dwa razy”.

A oto nasze jury:

W grupie młodszej: Renata Zarzycka-Kwiecień(pomysłodawca konkursu), Karolina Mleczak przewodnicząca rady rodziców, Wioleta Hukaluk (przedstawiciel rady rodziców), Agnieszka Głowacka (przedstawiciel nauczycielek grup młodszych), Elzbieta Smykla (dyrektor).

W drugiej części w jury jako przedstawicielka nauczycielek zasiadła Magdalen Lis.

Specjalne podziękowania kierujemy do Pana Bogusława Janowskiego za oprawę techniczną oraz do Oliwii Niteckiej za poprowadzenie konkursu.

Wszyskim wygranym gratulujemy 🙂

Zapraszamy do fotorelacji.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s