Wizyta policji i straży pożarnej.

W ubiegłą sobotę odwiedzili nas przedstawiciele straży pożarnej oraz policji.

Przedstawicielka straży pożarnej sprawdziła czy nasi uczniowie znają numery alarmowe oraz czy wiedzą jak należy się zachować w razie pożaru. Zadała im również zadanie domowe. Poprosila żeby sprawdzili czy posiadają w domu smoke alarms oraz żeby poprosili rodziców o ich sprawdzenie. Młodsze grupy mogły też z bliska zapoznac się z pracą strażaków.

Przedstawiciele policji w wielkim skrócie opowiedzieli na czym polega ich praca oraz dokonali aresztowania jednej z naszych Pań Nauczycielek. Pani Ani z klasy 4B…

Uczniowie zadawali wiele bardzo ciekawych pytań.. Od takich jak, jakie rasy psów używają do pracy w policji do jaka jest ich miesięczna pensja .

Opublikowane przez Polska Szkoła Sobotnia w Wellingborough im. Pilotów dywizjonu 303

Polska Szkoła Sobotnia w Wellingborough działająca na zasadzie Stowarzyszenia (Unincorporated Association) i jest organizacją „ NON PROFIT”. Została założona przez rodziców i bazuje na wpłatach dokonywanych przez nich oraz ewentualnych sponsorów. Głównym założeniem naszej szkoły jest nauka pisania i czytania w języku polskim oraz poznawanie historii i geografii naszej Ojczyzny. Celem działania szkoły jest również kultywowanie polskiej tradycji. Ponadto prowadzone są zajęcia z etyki i religii. Pragniemy pokazać dzieciom jak ważne są wartości rodzinne, godność osobista oraz poszanowanie innych osób.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: