Czytam i mówię po polsku.

https://czytamimowiepopolsku.com/modules/refpro/views/img/banners/banner_20190523155541.jpg

Mamy dla Państwa super propozycję. Zapewna wszyscy zdajemy sobie sprawę jak ważne jest podtrzymywanie ojczystego języka. Pomagają w tym w dużej mierze polskie książki. Nasza szkoła ma konto w księgarni Czytam i mówię po polsku. Księgarnia ta prowadzi program partnerski. Chcemy Państwa zachęcić do założenia konta korzystając z linku, który powiąże Państwa konto z kontem szkoły. Za każdym razem gdy dokonają Państwo zakupów nasza szkoła uzyska rabat na zakup książek i podręczników.

Mamy nadzieję, że znjadą Pańswo coś dla swoich pociech.

Poniżej linki:

  1. przekieruje Państwa do zasad programu partnerskiego: https://czytamimowiepopolsku.com/pl/content/37-program-parterski
  2. ten link jest unikalnym linkiem naszej szkoły. Jeśli założą Państwo konto korzystając z linku polecającego, księgarnia połączy Państwa konto z kontem szkoły: https://czytamimowiepopolsku.com/pl/?ref=84

Opublikowane przez Polska Szkoła Sobotnia w Wellingborough im. Pilotów dywizjonu 303

Polska Szkoła Sobotnia w Wellingborough działająca na zasadzie Stowarzyszenia (Unincorporated Association) i jest organizacją „ NON PROFIT”. Została założona przez rodziców i bazuje na wpłatach dokonywanych przez nich oraz ewentualnych sponsorów. Głównym założeniem naszej szkoły jest nauka pisania i czytania w języku polskim oraz poznawanie historii i geografii naszej Ojczyzny. Celem działania szkoły jest również kultywowanie polskiej tradycji. Ponadto prowadzone są zajęcia z etyki i religii. Pragniemy pokazać dzieciom jak ważne są wartości rodzinne, godność osobista oraz poszanowanie innych osób.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: