Roztrzygnięcie konkursu plastycznego z okazji setnej rocznicy odzyskania niepodległości.

Nadszedł moment na który czekali wszyscy uczestnicy konkursu. Na konkurs napłynęło ponad 70 prac. Komisja konkursowa miała twardy orzech do zgryzienia. Pani Anna Marek, pomysłodawczyni konkursu powiedziała:

Jesteśmy dumni z naszych uczniów
Dzisiaj w naszej szkole odbyło się uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień w Konkursie plastycznym z okazji 100–lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości.Zainteresowanie konkursem było ogromne. Nasi uczniowie okazali swój patriotyzm we wspaniały sposób, tworząc prace piękne i artystycznie kreatywne.Brawa dla uczestników!

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy okolicznościowe.

Prace były oceniane w dwóch kategoriach wiekowych, grupa młodsza i grupa starsza.

Zwycięzcy w grupie młodszej:

Jakub Żołnacz miejsce I

Zuzanna Gil miejsce II

Amelia Tarka miejsce III

Grupa starsza:

KlaudiaMichalik miejsce I

Eryk Łopata miejsce II

Alicja Kwiecień miejsce III.

Komisja przyznała również dwa wyróżnienia, które powędrowały do Liliany Sapażnikow za piękne godło, oraz Zosi Ekstowicz za równie piękną mapę Polski. Obie prace pozostaną w szkole i będą nam towarzyszyły podczas oficjalnych uroczystości.

Wszystkim bardzo gratulujemy.


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s