Ach, co to był za bal !!!

Za nami coroczny bal karnawałowy. Frekwencja dopisała. Parkiet był zapełniony cały wieczór. Dużym powodzeniem cieszyła się sprzedaż losów, każdy szukał tego szczęśliwego dla siebie. Po harcach zaś ustawiała się kolejka po ciasta i napoje. Odwiedzili nas Miki i Minnie. Widziany był także Mario Bross 🙂 Bal na światowym poziomie.

Tradycyjnie wybaraliśmy Króla i Królową balu wśród najmłodszych uczestników oraz najlepiej bawiących się nastolatków.

W pierwszej kategorii wygrali: Maja Pecyna i Dominik Głowacki.

Wśród nastolatków tryumfowali : Laura Lis i Adam Soczewka. Gratulujemy.

Dziękujemy wszystkim za pomoc w organizacji balu. Za upieczone ciasta i fanty przekazane na loterię. Do zobaczenia za rok.

A oto fotorelacja.

Opublikowane przez Polska Szkoła Sobotnia w Wellingborough im. Pilotów dywizjonu 303

Polska Szkoła Sobotnia w Wellingborough działająca na zasadzie Stowarzyszenia (Unincorporated Association) i jest organizacją „ NON PROFIT”. Została założona przez rodziców i bazuje na wpłatach dokonywanych przez nich oraz ewentualnych sponsorów. Głównym założeniem naszej szkoły jest nauka pisania i czytania w języku polskim oraz poznawanie historii i geografii naszej Ojczyzny. Celem działania szkoły jest również kultywowanie polskiej tradycji. Ponadto prowadzone są zajęcia z etyki i religii. Pragniemy pokazać dzieciom jak ważne są wartości rodzinne, godność osobista oraz poszanowanie innych osób.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: