DZIĘKUJEMY !!!

IMAG3493.jpg

W ubiegłą sobotę w naszej szkole odbyła się zbiórka na nowe łóżko i materac dla Kacpra.

Kwota , którą zebraliśmy to………….

                                     1040  FUNTÓW !!!

Dzięki Waszej hojności udało nam się zakupić  także biurko, krzesło oraz wygodny fotel.

Nasza wdzięczność nie zna granic. Udowadniamy że jesteśmy wspaniałą, empatyczną społecznością. Wspólnie możemy zrobić wiele. Dlatego też nie przestajemy pomagać.

Już wkrótce kolejna akcja. Szczeczgóły już wkrótce.

Jeszcze raz DZIĘKUJEMY !!!

Poniżej przedstawimy rachunek. Pozostałą kwotę przeznaczymy na coś dla ciała. Kacper potrzebuje dużo witamin, owoców , soków  itp. Zakupimy je i przekażemy rodzicom. Zaś rodzice Kacpra podzielą się z nami zdjęciami nowego pokoju gdy tylko meble zostanę dostarczone do rodzinnego domu Kacperka.

received_1889056504454794_1

 

Zostańcie z nami 🙂

 

A teraz już naprawdę na koniec pozdrowienia dla Kacpra od klasy szóstej :

Duże serce, duża buźka i duuuużo dobrych życzeń Kacperku,
zdrowiej!
Życzy klasa 6-sta!
unnamed
Mamy wrażenie że to tylko czubek góry życzeń i pozytywnych myśli 🙂

 

 

Opublikowane przez Polska Szkoła Sobotnia w Wellingborough im. Pilotów dywizjonu 303

Polska Szkoła Sobotnia w Wellingborough działająca na zasadzie Stowarzyszenia (Unincorporated Association) i jest organizacją „ NON PROFIT”. Została założona przez rodziców i bazuje na wpłatach dokonywanych przez nich oraz ewentualnych sponsorów. Głównym założeniem naszej szkoły jest nauka pisania i czytania w języku polskim oraz poznawanie historii i geografii naszej Ojczyzny. Celem działania szkoły jest również kultywowanie polskiej tradycji. Ponadto prowadzone są zajęcia z etyki i religii. Pragniemy pokazać dzieciom jak ważne są wartości rodzinne, godność osobista oraz poszanowanie innych osób.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: