Śledzimy losy Kacpra.

Zbiórka pieniędzy na leczenie wciąż trwa. Tymczasem stan Kacpra poprawił się na tyle że mógł on wrócić do domu. Niestety wiąże się to z dodatkowymi kosztami 😦 W związku z tym w naszej szkole odbędzie się zbiórka na rzecz zakupu specjalistycznego łóżka oraz materaca dla Kacpra.

Ela Smykla:

Kochani!!! Ogromna prośba.. Kacperek może na chwilę wrócić do domu 😁 a co za tym idzie… Dom musi być przystosowany do jego potrzeb.. Kacper potrzebuje nowe łóżko z materacem. W najbliższą sobotę w naszej szkole odbędzie się zbiórka na ten cel… Bardzo, bardzo proszę…. Pomóżcie

Wierzymy , że nie zostaniecie obojętni na nasz apel ❤

Już 31% zebrane. Dziękujemy !!!

https://www.justgiving.com/crowdfunding/kacperlaskowski?utm_id=106&utm_term=d2maZwqjR

Kacper

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s