Śledzimy losy Kacpra.

Zbiórka pieniędzy na leczenie wciąż trwa. Tymczasem stan Kacpra poprawił się na tyle że mógł on wrócić do domu. Niestety wiąże się to z dodatkowymi kosztami 😦 W związku z tym w naszej szkole odbędzie się zbiórka na rzecz zakupu specjalistycznego łóżka oraz materaca dla Kacpra.

Ela Smykla:

Kochani!!! Ogromna prośba.. Kacperek może na chwilę wrócić do domu 😁 a co za tym idzie… Dom musi być przystosowany do jego potrzeb.. Kacper potrzebuje nowe łóżko z materacem. W najbliższą sobotę w naszej szkole odbędzie się zbiórka na ten cel… Bardzo, bardzo proszę…. Pomóżcie

Wierzymy , że nie zostaniecie obojętni na nasz apel ❤

Już 31% zebrane. Dziękujemy !!!

https://www.justgiving.com/crowdfunding/kacperlaskowski?utm_id=106&utm_term=d2maZwqjR

Kacper

Opublikowane przez Polska Szkoła Sobotnia w Wellingborough im. Pilotów dywizjonu 303

Polska Szkoła Sobotnia w Wellingborough działająca na zasadzie Stowarzyszenia (Unincorporated Association) i jest organizacją „ NON PROFIT”. Została założona przez rodziców i bazuje na wpłatach dokonywanych przez nich oraz ewentualnych sponsorów. Głównym założeniem naszej szkoły jest nauka pisania i czytania w języku polskim oraz poznawanie historii i geografii naszej Ojczyzny. Celem działania szkoły jest również kultywowanie polskiej tradycji. Ponadto prowadzone są zajęcia z etyki i religii. Pragniemy pokazać dzieciom jak ważne są wartości rodzinne, godność osobista oraz poszanowanie innych osób.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: