Poznajcie klasę szóstą :)

Kilka słów o szóstoklasistach 🙂
Jest to grupa 11-stu wspaniałych!
Każda sobota jest niepodobna do poprzedniej. Podziwiam niesamowity poziom wypowiedzi, który reprezentują. Dobry styl i bardzo dobre maniery. Każdej soboty jeden z nich ma szanse by zaprezentować coś co kocha, swoją pasję lub hobby.
Zwracamy dużą uwagę na mowę ciała,staranne budowanie zdań, a przede wszystkim na uśmiechniętą twarz. Reszta uczniów trenuje uważne słuchanie i szacunek do mówcy 🙂
Prezentacji kilka za nami i kilka przed nami. Jeśli jesteście ciekawi o czym opowiedzieli Wasi nastolatkowie zaglądajcie tu czasem.
Pozdrawiam serdecznie.
Marta Gruda

Opublikowane przez Polska Szkoła Sobotnia w Wellingborough im. Pilotów dywizjonu 303

Polska Szkoła Sobotnia w Wellingborough działająca na zasadzie Stowarzyszenia (Unincorporated Association) i jest organizacją „ NON PROFIT”. Została założona przez rodziców i bazuje na wpłatach dokonywanych przez nich oraz ewentualnych sponsorów. Głównym założeniem naszej szkoły jest nauka pisania i czytania w języku polskim oraz poznawanie historii i geografii naszej Ojczyzny. Celem działania szkoły jest również kultywowanie polskiej tradycji. Ponadto prowadzone są zajęcia z etyki i religii. Pragniemy pokazać dzieciom jak ważne są wartości rodzinne, godność osobista oraz poszanowanie innych osób.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: