Komunikat

Drodzy Rodzice /Opiekunowie.

Bardzo prosimy aby w obecnej sytuacji przyprowadzając /odprowadzając dzieci do szkoły utrzymywać zalecany przez rząd dystans i zakładać maseczki, przyłbice itp.
Przypominamy!!!! Uczeń przebywający w izolacji lub kwarantannie NIE MOŻE uczestniczyć w zajęciach w Polskiej Szkole!!!
Jeżeli u ucznia wystąpią objawy i test na obecność koronawirusa będzie pozytywny, rodzice muszą niezwłocznie poinformować o tym fakcie dyrekcję szkoły wysyłając wiadomość na numer 07733544315. Jeżeli uczeń musi poddać się 14-to dniowej kwarantannie, rodzic jego nieobecność zgłasza bezpośrednio do nauczyciela.
Dziękujemy za współpracę.

Opublikowane przez Polska Szkoła Sobotnia w Wellingborough im. Pilotów dywizjonu 303

Polska Szkoła Sobotnia w Wellingborough działająca na zasadzie Stowarzyszenia (Unincorporated Association) i jest organizacją „ NON PROFIT”. Została założona przez rodziców i bazuje na wpłatach dokonywanych przez nich oraz ewentualnych sponsorów. Głównym założeniem naszej szkoły jest nauka pisania i czytania w języku polskim oraz poznawanie historii i geografii naszej Ojczyzny. Celem działania szkoły jest również kultywowanie polskiej tradycji. Ponadto prowadzone są zajęcia z etyki i religii. Pragniemy pokazać dzieciom jak ważne są wartości rodzinne, godność osobista oraz poszanowanie innych osób.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: