Rozpoczęcie roku szkolnego.

Drodzy Rodzice.

Pragniemy poinformować o nowej dacie rozpoczęcia roku szkolnego. Do szkoły wracamy 03.10.2020. Bardzo prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość, ponieważ powrót do szkoły w dobie koronawirusa jest dla nas dużym wyzwaniem i wymaga od pracowników szkoły dużego nakładu pracy. Bardzo prosimy o regurularne sprawdzianie wpisów na naszej stronie internetowej, ponieważ będziemy tutaj zamieszczać wszelkie informacje na temat nowych zasad, które zostaną wprowadzone w celu zapewnienia bezpieczeństwa naszym uczniom, nauczycielom oraz wszystkim osobom przebywającym na terenie szkoły.

Opublikowane przez Polska Szkoła Sobotnia w Wellingborough im. Pilotów dywizjonu 303

Polska Szkoła Sobotnia w Wellingborough działająca na zasadzie Stowarzyszenia (Unincorporated Association) i jest organizacją „ NON PROFIT”. Została założona przez rodziców i bazuje na wpłatach dokonywanych przez nich oraz ewentualnych sponsorów. Głównym założeniem naszej szkoły jest nauka pisania i czytania w języku polskim oraz poznawanie historii i geografii naszej Ojczyzny. Celem działania szkoły jest również kultywowanie polskiej tradycji. Ponadto prowadzone są zajęcia z etyki i religii. Pragniemy pokazać dzieciom jak ważne są wartości rodzinne, godność osobista oraz poszanowanie innych osób.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: