Ważne wiadomości.

Nikt z nas nie spodziewał się takiego obrotu sprawy gdy rozpoczynaliśmy rok szkolny 2019/2020. W związku z zaistniałą sytuacją prosimy o zapoznanie sięz komunikatem wydanym przez Zarząd Szkoły:

Drodzy Rodzice.

Zarząd Szkoły w porozumieniu z przedstawicielkami nauczycielek podjął decyzję, że w tym roku szkolnym zajęcia lekcyjne już się nie odbędą.W związku z czym uczniowie zostają automatycznie zapisani do szkoły na przyszły rok szkolny bez obowiązku wypełniania aplikacji (na chwilę obecną). Wkrótce na naszej stronie internetowej pojawi się informacja o zapisie do szkoły dla nowych uczniów. Tak jak pisaliśmy w poprzednim poście, oceny na świadectwach zostaną wystawione na podstawie zdobytej do marca wiedzy, a wszystkie opłaty za naukę zostaną przeniesione na kolejny rok szkolny.

Z tego miejsca chcemy podziękować wszystkim Państwu za zrozumienie i wsparcie w tym ciężkim dla wszystkich czasie. Naszym uczniom życzymy spokojnych wakacji oraz z niecierpliwością czekamy na ich powrót do szkoły. Nauczycielom, uczniom, rodzicom życzymy dużo zdrowia oraz bezpiecznych wypadów wakacyjnych.

Kontakt ze szkołą możliwy jest poprzez drogę mailową pod adresem: pss.wellingborough@gmail.com oraz przez Facebooka szkoły.

Opublikowane przez Polska Szkoła Sobotnia w Wellingborough im. Pilotów dywizjonu 303

Polska Szkoła Sobotnia w Wellingborough działająca na zasadzie Stowarzyszenia (Unincorporated Association) i jest organizacją „ NON PROFIT”. Została założona przez rodziców i bazuje na wpłatach dokonywanych przez nich oraz ewentualnych sponsorów. Głównym założeniem naszej szkoły jest nauka pisania i czytania w języku polskim oraz poznawanie historii i geografii naszej Ojczyzny. Celem działania szkoły jest również kultywowanie polskiej tradycji. Ponadto prowadzone są zajęcia z etyki i religii. Pragniemy pokazać dzieciom jak ważne są wartości rodzinne, godność osobista oraz poszanowanie innych osób.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: