Ważne wiadomości.

Nikt z nas nie spodziewał się takiego obrotu sprawy gdy rozpoczynaliśmy rok szkolny 2019/2020. W związku z zaistniałą sytuacją prosimy o zapoznanie sięz komunikatem wydanym przez Zarząd Szkoły:

Drodzy Rodzice.

Zarząd Szkoły w porozumieniu z przedstawicielkami nauczycielek podjął decyzję, że w tym roku szkolnym zajęcia lekcyjne już się nie odbędą.W związku z czym uczniowie zostają automatycznie zapisani do szkoły na przyszły rok szkolny bez obowiązku wypełniania aplikacji (na chwilę obecną). Wkrótce na naszej stronie internetowej pojawi się informacja o zapisie do szkoły dla nowych uczniów. Tak jak pisaliśmy w poprzednim poście, oceny na świadectwach zostaną wystawione na podstawie zdobytej do marca wiedzy, a wszystkie opłaty za naukę zostaną przeniesione na kolejny rok szkolny.

Z tego miejsca chcemy podziękować wszystkim Państwu za zrozumienie i wsparcie w tym ciężkim dla wszystkich czasie. Naszym uczniom życzymy spokojnych wakacji oraz z niecierpliwością czekamy na ich powrót do szkoły. Nauczycielom, uczniom, rodzicom życzymy dużo zdrowia oraz bezpiecznych wypadów wakacyjnych.

Kontakt ze szkołą możliwy jest poprzez drogę mailową pod adresem: pss.wellingborough@gmail.com oraz przez Facebooka szkoły.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s