Ach , co to był za dzień….

To był bardzo wyjątkowy dzień. Pierwszy raz oprócz tradycyjnego kolędowania, mieliśmy wspólną Wigilię. Rodzice naszych uczniów spisali się na medal przygotowując tradycyjne potrawy wigilijne. Były pierogi, ryby, barszcz czerwony. Nie zabrakło również kompotu z suszu. Dla najmłodszych znalazła się także wata cukrowa. Mamy nadzieję, że nasza Wigilia stanie się naszą nową tradycją. Dziękujemy, że byliście z nami.

Opublikowane przez Polska Szkoła Sobotnia w Wellingborough im. Pilotów dywizjonu 303

Polska Szkoła Sobotnia w Wellingborough działająca na zasadzie Stowarzyszenia (Unincorporated Association) i jest organizacją „ NON PROFIT”. Została założona przez rodziców i bazuje na wpłatach dokonywanych przez nich oraz ewentualnych sponsorów. Głównym założeniem naszej szkoły jest nauka pisania i czytania w języku polskim oraz poznawanie historii i geografii naszej Ojczyzny. Celem działania szkoły jest również kultywowanie polskiej tradycji. Ponadto prowadzone są zajęcia z etyki i religii. Pragniemy pokazać dzieciom jak ważne są wartości rodzinne, godność osobista oraz poszanowanie innych osób.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: