Konkurs plastyczny na 100-u lecie odzyskania niepodległości.

Konkurs-w-sieci

 

Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym o tematyce patriotycznej w związku z setną rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości. W klasach młodszych są to kolorowanki, zaś w klasach starszych prace w formacie A4  w technice dowolnej.  Akceptujemy także projekty 3D.

Prace należy oddać dnia 01/12/2018 nauczycielkom poszczególnych klas. Czekamy na wasze prace z niecierpliwością. Powodzenia 🙂

 

Opublikowane przez Polska Szkoła Sobotnia w Wellingborough im. Pilotów dywizjonu 303

Polska Szkoła Sobotnia w Wellingborough działająca na zasadzie Stowarzyszenia (Unincorporated Association) i jest organizacją „ NON PROFIT”. Została założona przez rodziców i bazuje na wpłatach dokonywanych przez nich oraz ewentualnych sponsorów. Głównym założeniem naszej szkoły jest nauka pisania i czytania w języku polskim oraz poznawanie historii i geografii naszej Ojczyzny. Celem działania szkoły jest również kultywowanie polskiej tradycji. Ponadto prowadzone są zajęcia z etyki i religii. Pragniemy pokazać dzieciom jak ważne są wartości rodzinne, godność osobista oraz poszanowanie innych osób.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: