KOMUNIKAT

index

DRODZY RODZICE

Nowy zarządca szkoły Olympic postanowił nie przedłużyć nam kontraktu na wynajem budynku szkoły.

W związku z tym prowadzone są rozmowy z dwiema innymi szkołami i mamy nadzieję ,że już wkrótce będziemy znali datę i miejsce rozpoczęcia roku szkolnego.

Zdajemy sobie sprawę, że każdy jest zaniepokojony obecną sytuacją, zapewniamy jednak, że z naszej strony podjęte zostały wszelkie kroki, żeby jak najszybciej rozwiązać sytuację w jakiej się znaleźliśmy .

O wszystkich zmianach będą Państwo informowani na bieżąco.

Z tego miejsca chcemy podziękować wszystkim Rodzicom którzy cierpliwie czekają na rozwój sytuacji. Rodziców, którzy chcieliby zrezygnować ze szkoły ze względu na zaistniałą sytuację prosimy o kontakt mailowy na adres pss.wellingborough@gmail.com .

Wszelkie pytania prosimy kierować na podany powyżej oficjalny adres mailowy szkoły. Bardzo prosimy o nieużywanie w tym celu meili prywatnych pracowników szkoły oraz ich kont w social mediach.

Dyrekcja i Zarząd Polskiej Szkoły Sobotniej im.Pilotów Dywizjonu 303 w Wellingborough

Opublikowane przez Polska Szkoła Sobotnia w Wellingborough im. Pilotów dywizjonu 303

Polska Szkoła Sobotnia w Wellingborough działająca na zasadzie Stowarzyszenia (Unincorporated Association) i jest organizacją „ NON PROFIT”. Została założona przez rodziców i bazuje na wpłatach dokonywanych przez nich oraz ewentualnych sponsorów. Głównym założeniem naszej szkoły jest nauka pisania i czytania w języku polskim oraz poznawanie historii i geografii naszej Ojczyzny. Celem działania szkoły jest również kultywowanie polskiej tradycji. Ponadto prowadzone są zajęcia z etyki i religii. Pragniemy pokazać dzieciom jak ważne są wartości rodzinne, godność osobista oraz poszanowanie innych osób.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: