Ta (przed)ostatnia sobota . Klasa V.

Ten sobotni poranek klasa piąta spędziła na klasowym pikniku. Postanowiliśmy wskrzesić stare gry i zabawy takie jak gra w gumę czy państwa-miasta.

Odbyły się także wyścigi skoków w workach, gra w statki. Chłopcy upodobali sobie zabawę, którą na Pomorzu nazywaliśmy Smik-smak-smok.

20180623_100416

Dziewczęta wytrwale trenowały grę w gumę.

Niektóre literki w grze w państwa – miasta okazły sie kłopotliwe, jak na przykład literka ”o” 🙂 Piękną planszę do gry w państwa- miasta możecie znaleźć tutaj :

https://depthofsoulsblog.wordpress.com/2017/07/17/panstwa-miasta/

20180623_092549

A poniżej galeria zdjęć z tego jakże udanego poranka.

Aleksandra Hejna

Opublikowane przez Polska Szkoła Sobotnia w Wellingborough im. Pilotów dywizjonu 303

Polska Szkoła Sobotnia w Wellingborough działająca na zasadzie Stowarzyszenia (Unincorporated Association) i jest organizacją „ NON PROFIT”. Została założona przez rodziców i bazuje na wpłatach dokonywanych przez nich oraz ewentualnych sponsorów. Głównym założeniem naszej szkoły jest nauka pisania i czytania w języku polskim oraz poznawanie historii i geografii naszej Ojczyzny. Celem działania szkoły jest również kultywowanie polskiej tradycji. Ponadto prowadzone są zajęcia z etyki i religii. Pragniemy pokazać dzieciom jak ważne są wartości rodzinne, godność osobista oraz poszanowanie innych osób.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: