Uwaga! Zmiany w ustawie o danych osobowych.

Drodzy Rodzice / Opiekunowie. Z dniem 25.05.18 wchodzi w życie Rozporządzenie o ochronie danych osobowych (RODO). W związku z powyższym informujemy, że wszystkie informacje jakie uzyskaliśmy od Państwa w celach rekrutacji zostają wykorzystane tylko do celów szkolnych. Szkoła nie przekazuje informacji o danych osobowych naszych uczniów lub ich rodziców / opiekunów osobom trzecim. Zgodnie z wymaganiami ustawy, wszystkie aplikacje zostaną usunięte z bazy danych szkoły a formy papierowe zostaną zniszczone po zakończoniu roku szkolnego. W siedzibie naszej szkoły będzie można uzyskać wgląd do pełnej wersji nowej ustawy o ochronie danych osobowych. Z poważaniem, Dyrektor Elżbieta Smykla

Opublikowane przez Polska Szkoła Sobotnia w Wellingborough im. Pilotów dywizjonu 303

Polska Szkoła Sobotnia w Wellingborough działająca na zasadzie Stowarzyszenia (Unincorporated Association) i jest organizacją „ NON PROFIT”. Została założona przez rodziców i bazuje na wpłatach dokonywanych przez nich oraz ewentualnych sponsorów. Głównym założeniem naszej szkoły jest nauka pisania i czytania w języku polskim oraz poznawanie historii i geografii naszej Ojczyzny. Celem działania szkoły jest również kultywowanie polskiej tradycji. Ponadto prowadzone są zajęcia z etyki i religii. Pragniemy pokazać dzieciom jak ważne są wartości rodzinne, godność osobista oraz poszanowanie innych osób.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: