Uwaga! Zmiany w ustawie o danych osobowych.

Drodzy Rodzice / Opiekunowie. Z dniem 25.05.18 wchodzi w życie Rozporządzenie o ochronie danych osobowych (RODO). W związku z powyższym informujemy, że wszystkie informacje jakie uzyskaliśmy od Państwa w celach rekrutacji zostają wykorzystane tylko do celów szkolnych. Szkoła nie przekazuje informacji o danych osobowych naszych uczniów lub ich rodziców / opiekunów osobom trzecim. Zgodnie z wymaganiami ustawy, wszystkie aplikacje zostaną usunięte z bazy danych szkoły a formy papierowe zostaną zniszczone po zakończoniu roku szkolnego. W siedzibie naszej szkoły będzie można uzyskać wgląd do pełnej wersji nowej ustawy o ochronie danych osobowych. Z poważaniem, Dyrektor Elżbieta Smykla

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s