Na ryby !

5-go maja nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastycznego , którego tematem przewodnim było wędkarstwo. Z tej okazji odwiedzili nas organizatorzy konkursu. Podczas prezentacji uczniowie naszej szkoły mogli wygrać nagrody w szybkim konkursie z wiedzy o wędkarstwie.

Zwycięzcy w konkursie plastycznym:

Nagrody główne:

Angelika Górna kl. A2

Wiktoria Sygut kl. 2b

Julia Sztuka kl. 3a

Wyróżnienia:

Maciej Świstak kl. 3a

Natalia Szymańska kl. 6

Nagroda specjalna:

Victoria Głowacka kl.1

Poniżej link do krótkiejrelacji ze spotkania.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=227293011191098&id=100017312021473

20180505_114248

Opublikowane przez Polska Szkoła Sobotnia w Wellingborough im. Pilotów dywizjonu 303

Polska Szkoła Sobotnia w Wellingborough działająca na zasadzie Stowarzyszenia (Unincorporated Association) i jest organizacją „ NON PROFIT”. Została założona przez rodziców i bazuje na wpłatach dokonywanych przez nich oraz ewentualnych sponsorów. Głównym założeniem naszej szkoły jest nauka pisania i czytania w języku polskim oraz poznawanie historii i geografii naszej Ojczyzny. Celem działania szkoły jest również kultywowanie polskiej tradycji. Ponadto prowadzone są zajęcia z etyki i religii. Pragniemy pokazać dzieciom jak ważne są wartości rodzinne, godność osobista oraz poszanowanie innych osób.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: