Konkurs recytatorski z Lokomotywą.

Zdjęcie użytkownika Lokomotywa - Stacja Northampton. Konkurs Recytatorski.

Czwartego marca w Northampton odbył się zapowiadany przez nas konkurs recytatorski.  Naszą szkołę reprezentowała Laura Lis (klasa 4a). Konkursowi recytatorskiemu towarzyszył konkurs plastyczny który wygrała właśnie Laura.

 

Gratulujemy 🙂

Występ Laury w linku poniżej:

 

https://www.facebook.com/events/292980801203453/

Opublikowane przez Polska Szkoła Sobotnia w Wellingborough im. Pilotów dywizjonu 303

Polska Szkoła Sobotnia w Wellingborough działająca na zasadzie Stowarzyszenia (Unincorporated Association) i jest organizacją „ NON PROFIT”. Została założona przez rodziców i bazuje na wpłatach dokonywanych przez nich oraz ewentualnych sponsorów. Głównym założeniem naszej szkoły jest nauka pisania i czytania w języku polskim oraz poznawanie historii i geografii naszej Ojczyzny. Celem działania szkoły jest również kultywowanie polskiej tradycji. Ponadto prowadzone są zajęcia z etyki i religii. Pragniemy pokazać dzieciom jak ważne są wartości rodzinne, godność osobista oraz poszanowanie innych osób.

%d blogerów lubi to: