Prace przedszkolaków.

Święta zbliżają się wielkimi krokami dlatego przygotowania w naszym przedszkolu już trwają. Tym razem postawiliśmy na ozdoby choinkowe, które będą lśnić na świątecznych drzewkach naszych ŻABEK. Dzieciom ogromną radość sprawiło wykorzystanie w pracach zdjęć wcześniej zrobionych przez wychowawczynie. Pamiętajmy, że dzieci z chęcią pomagają w przygotowaniach świątecznych. Wykonane ozdoby choinkowe przez dzieci nie muszą być idealne, ważne by przysporzyły radości i były okazją do wspólnej pracy z rodzicami.

Bernadetta Stusik

Opublikowane przez Polska Szkoła Sobotnia w Wellingborough im. Pilotów dywizjonu 303

Polska Szkoła Sobotnia w Wellingborough działająca na zasadzie Stowarzyszenia (Unincorporated Association) i jest organizacją „ NON PROFIT”. Została założona przez rodziców i bazuje na wpłatach dokonywanych przez nich oraz ewentualnych sponsorów. Głównym założeniem naszej szkoły jest nauka pisania i czytania w języku polskim oraz poznawanie historii i geografii naszej Ojczyzny. Celem działania szkoły jest również kultywowanie polskiej tradycji. Ponadto prowadzone są zajęcia z etyki i religii. Pragniemy pokazać dzieciom jak ważne są wartości rodzinne, godność osobista oraz poszanowanie innych osób.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: