INFORMACJA DLA KIEROWCÓW – WAŻNE!!!

KIEROWCY!!!!

Z przykrością informujemy, że otrzymaliśmy maila ze skargą na zachowanie naszych rodziców, przywożących dzieci do szkoły.

W ostatnią sobotę doszło do bardzo nieprzyjemnej sytuacji, gdzie jeden z rodziców prawie potrącił opuszczające szkołę po tzw. „sleepover” dziecko. Wpłynęło bardzo dużo skarg z informacją, że auta były zaparkowane w miejscach niedozwolonych, blokując przejście oraz wjazd dla służb ratowniczych. Skarga na naszych rodziców wpłynęła również ze znajdującego się obok domu seniora, że rodzice przywożąc dzieci do szkoły, parkują na ich „no parking zone”. Bardzo prosimy wszystkich kierowców o rozwagę i rozsądek w sobotnie poranki.

Parkując w miejscu niedozwolonym łamiecie Państwo prawo i narażacie się na mandat karny. Zdajemy sobie sprawę, że ilość miejsc parkingowych w okolicy szkoły jest niewystarczająca, niestety nie jesteśmy w stanie tego zmienić. Prosimy więc przemyśleć czy czasami nie lepiej wyjechać kilka minut wcześniej, skorzystać z komunikacji miejskiej, umówić się z innym rodzicem na przywożenie dzieci do szkoły na zmianę lub spacer do szkoły w miarę możliwości? Liczymy na Państwa współpracę.

Dyrekcja i Zarząd PSS w Wellingborough

Opublikowane przez Polska Szkoła Sobotnia w Wellingborough im. Pilotów dywizjonu 303

Polska Szkoła Sobotnia w Wellingborough działająca na zasadzie Stowarzyszenia (Unincorporated Association) i jest organizacją „ NON PROFIT”. Została założona przez rodziców i bazuje na wpłatach dokonywanych przez nich oraz ewentualnych sponsorów. Głównym założeniem naszej szkoły jest nauka pisania i czytania w języku polskim oraz poznawanie historii i geografii naszej Ojczyzny. Celem działania szkoły jest również kultywowanie polskiej tradycji. Ponadto prowadzone są zajęcia z etyki i religii. Pragniemy pokazać dzieciom jak ważne są wartości rodzinne, godność osobista oraz poszanowanie innych osób.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: