Konkurs recytatorski ”Lokomotywa”.

W sobotę, drugiego grudnia, odwiedzili naszą szkołę organizatorzy konkursu  recytatorskiego Lokomotywa-Stacja Norhampton. Poniżej kilka sów od organizatorów konkursu.

„Dobiegający końca, ale pełen wydarzeń i niespodzianek, weekend podsumować pragniemy krótką relacją z naszego kolejnego sobotniego spotkania z dziećmi.

Tym razem Lokomotywę gościła Polska Szkoła Sobotnia im. Pilotów Dywizjonu 303 w Wellingborough (https://pss-wellingborough.com). Tradycyjnie już, staraliśmy się przekonać dzieci, młodzież i ich rodziców do wzięcia udziału w naszym konkursie, przeprowadziliśmy króciutki test z wiedzy o polskich poetach, oraz rozdaliśmy nagrody w postaci książeczek i odznak Przyjaciół Lokomotywy.

Ponadto – przedpremierowo – pokazaliśmy, krótki klip, prezentujący naszych dotychczasowych uczestników, jurorów i sponsorów. Ów filmik promujący nasze i Dzieci Lokomotywy osiągnięcia niebawem pojawi się na facebookowej stronie konkursu…

A tymczasem chcemy bardzo podziękować Pani Dyrektor Elżbiecie Smyklej, oraz całej kadrze nauczycielskiej szkoły i rodzicom za wspaniałe i nad wyraz ciepłe przyjęcie, oraz umożliwienie dotarcia do naprawdę szerokiego grona uczniów uczęszczających do Polskiej Szkoły im. Pilotów Dywizjonu 303. Teraz z jeszcze większą ekscytacją oczekujemy na zgłoszenia dzieci z Wellingborough!

A poniżej kilka zdjęć z tego przemiłego spotkania (w tym fotografie, na których uwieczniliśmy prawdopodobnie najdłuższy pociąg w Wielkiej Brytanii…).”

 

Zachęcamy do udziału w rywalizacji.

Poniżej link zgłoszeniowy

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdFpkfc6ECE55hYevueNjr2kuK4-NfITs4AuHR1CesTXxxaGA/viewform

Link do wydarzenia na Facebooku:

https://www.facebook.com/Lokomotywa-Stacja-Northampton-Konkurs-Recytatorski-120632948644430/

 

 

Opublikowane przez Polska Szkoła Sobotnia w Wellingborough im. Pilotów dywizjonu 303

Polska Szkoła Sobotnia w Wellingborough działająca na zasadzie Stowarzyszenia (Unincorporated Association) i jest organizacją „ NON PROFIT”. Została założona przez rodziców i bazuje na wpłatach dokonywanych przez nich oraz ewentualnych sponsorów. Głównym założeniem naszej szkoły jest nauka pisania i czytania w języku polskim oraz poznawanie historii i geografii naszej Ojczyzny. Celem działania szkoły jest również kultywowanie polskiej tradycji. Ponadto prowadzone są zajęcia z etyki i religii. Pragniemy pokazać dzieciom jak ważne są wartości rodzinne, godność osobista oraz poszanowanie innych osób.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: