Słów kilka od rodziców Kacpra.

22522348_125159924905764_1419088672_o(1)

Gorąco dziękujemy Pani Dyrektor i Pracownikom Polskiej Szkoły Sobotniej za bezinteresownie zorganizowane akcje pomocy skierowane w stronę naszego synka. Serdeczne podziękowania dla wszystkich dzieci, które przygotowały kartki dla Kacperka.

A największe wyrazy wdzięczności dla wszystkich tych, którzy wsparli finansowo te projekty.

Dzięki Państwa dobrym sercom i zaangażowaniu, na twarzy naszego synka zagościł radosny uśmiech, który ostatnio pojawia się rzadko. Pomoc, którą Państwo nam okazali jest bezcenna.

Jesteśmy dogłębnie poruszeni akcją Polskiej   Szkoły i skala inicjatywy, która spotkała się z takim Państwa odzewem. Dzięki temu Kacper może cieszyć się z nowo urządzonego pokoju, a otrzymane bony na paliwo, pomogą w koniecznych wyjazdach na chemioterapię w Nottingham.

Wszystkie życzenia, wiadomości i kartki zostały odczytane i przekazane naszemu synkowi i były ogromnym wsparciem, szczególnie w trudnych chwilach szpitalnych.

Kacper fizycznie czuje się zdecydowanie lepiej, podstawowa chemoterapia kończy się za około 3-4 tygodnie i głęboko wierzymy, że będzie ona skuteczna w leczeniu Jego choroby.

 

,, Człowiek jest Wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to kim jest; nie przez to co ma, lecz przez to, czym się dzieli z innymi.’’

Św. Jan Paweł II

 

 

 

 

Opublikowane przez Polska Szkoła Sobotnia w Wellingborough im. Pilotów dywizjonu 303

Polska Szkoła Sobotnia w Wellingborough działająca na zasadzie Stowarzyszenia (Unincorporated Association) i jest organizacją „ NON PROFIT”. Została założona przez rodziców i bazuje na wpłatach dokonywanych przez nich oraz ewentualnych sponsorów. Głównym założeniem naszej szkoły jest nauka pisania i czytania w języku polskim oraz poznawanie historii i geografii naszej Ojczyzny. Celem działania szkoły jest również kultywowanie polskiej tradycji. Ponadto prowadzone są zajęcia z etyki i religii. Pragniemy pokazać dzieciom jak ważne są wartości rodzinne, godność osobista oraz poszanowanie innych osób.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: