Kol臋da dla powsta艅c贸w 馃嚨馃嚤

https://www.1944.pl/artykul/koleda-dla-powstancow.-zaspiewajmy-jednymg,5075.html
W tym roku z powodu epidemii rok szkolny zacz膮艂 si臋 u nas z op贸藕nieniem i nie zd膮偶yli艣my wys艂a膰 kartek dla Powsta艅c贸w Warszawskich. Ale ci膮gle 艣ledzimy, w jaki spos贸b mo偶emy sprawi膰 im rado艣膰. Dwie uczennice kl. VII-Juliet i Amelia C. wzi臋艂y udzia艂 w akcji i za艣piewa艂y Powsta艅com kol臋d臋. To ju偶 kolejny raz,kiedy uczniowie naszej Szko艂y zupe艂nie bezinteresownie robi膮 co艣 dla innych. Jak wida膰 ( a w przysz艂o艣ci b臋dziemy mogli si臋 przekona膰 jak s艂ycha膰) – maj膮 nie tylko pi臋kne g艂osy, ale i pi臋kne serduszka!
R贸wnie偶 rezydentom Domu Opieki w Laxton Hall, gdzie wczoraj zosta艂y zawiezione prezenty przes艂ali艣my mini koncert w wykonaniu Laury,Vivi,Julki i Amelki. Czasem tak niewiele trzeba,by na czyje艣 twarzy pojawi艂 si臋 u艣miech!
Dziewczyny – rozpiera nas duma! Brawo Wy!

Ju偶 dzi艣 si臋 dowiemy, kt贸re wykonania zostan膮 wykorzystane w 艣wi膮tecznym teledysku.

Opublikowane przez Polska Szko艂a Sobotnia w Wellingborough im. Pilot贸w dywizjonu 303

Polska Szko艂a Sobotnia w Wellingborough dzia艂aj膮ca na zasadzie Stowarzyszenia (Unincorporated Association) i jest organizacj膮 鈥 NON PROFIT鈥. Zosta艂a za艂o偶ona przez rodzic贸w i bazuje na wp艂atach dokonywanych przez nich oraz ewentualnych sponsor贸w. G艂贸wnym za艂o偶eniem naszej szko艂y jest nauka pisania i czytania w j臋zyku polskim oraz poznawanie historii i geografii naszej Ojczyzny. Celem dzia艂ania szko艂y jest r贸wnie偶 kultywowanie polskiej tradycji. Ponadto prowadzone s膮 zaj臋cia z etyki i religii. Pragniemy pokaza膰 dzieciom jak wa偶ne s膮 warto艣ci rodzinne, godno艣膰 osobista oraz poszanowanie innych os贸b.

Skomentuj

Wprowad藕 swoje dane lub kliknij jedn膮 z tych ikon, aby si臋 zalogowa膰:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystaj膮c z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmie艅 )

Zdj臋cie na Facebooku

Komentujesz korzystaj膮c z konta Facebook. Wyloguj /  Zmie艅 )

Po艂膮czenie z %s

%d bloger贸w lubi to: