Ważne ❗❗❗

Drodzy Rodzice. W trosce o zdrowie naszych uczniów oraz ich najbliższych, zarząd szkoły w porozumieniu z przedstawicielkami nauczycielek podjął decyzję o odwołaniu zajęć szkolnych do końca miesiąca marca. Na chwilę obecną datą powrotu do szkoły jest 25.04. Zajęcia, które nie odbędą się w marcu dodane zostaną do kalendarza szkolnego.

Dodatkowe daty zajęć to 23.05, 27.06, 04.07 (Dzień Dziecka) oraz 11.07 zakończenie roku szkolnego. W tym momencie nasza szkoła nie przewiduje nauki online (z wyjątkiem klasy GCSE 2). Wszystkie decyzje zostały podjęte w dniu 16.03 i szkoła zastrzega sobie prawo do zmian .

Na bieżąco monitorujemy sytuację w kraju i stosujemy się do zarządzeń władz.

Opublikowane przez Polska Szkoła Sobotnia w Wellingborough im. Pilotów dywizjonu 303

Polska Szkoła Sobotnia w Wellingborough działająca na zasadzie Stowarzyszenia (Unincorporated Association) i jest organizacją „ NON PROFIT”. Została założona przez rodziców i bazuje na wpłatach dokonywanych przez nich oraz ewentualnych sponsorów. Głównym założeniem naszej szkoły jest nauka pisania i czytania w języku polskim oraz poznawanie historii i geografii naszej Ojczyzny. Celem działania szkoły jest również kultywowanie polskiej tradycji. Ponadto prowadzone są zajęcia z etyki i religii. Pragniemy pokazać dzieciom jak ważne są wartości rodzinne, godność osobista oraz poszanowanie innych osób.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: