Ważne ❗❗❗

Drodzy Rodzice. W trosce o zdrowie naszych uczniów oraz ich najbliższych, zarząd szkoły w porozumieniu z przedstawicielkami nauczycielek podjął decyzję o odwołaniu zajęć szkolnych do końca miesiąca marca. Na chwilę obecną datą powrotu do szkoły jest 25.04. Zajęcia, które nie odbędą się w marcu dodane zostaną do kalendarza szkolnego.

Dodatkowe daty zajęć to 23.05, 27.06, 04.07 (Dzień Dziecka) oraz 11.07 zakończenie roku szkolnego. W tym momencie nasza szkoła nie przewiduje nauki online (z wyjątkiem klasy GCSE 2). Wszystkie decyzje zostały podjęte w dniu 16.03 i szkoła zastrzega sobie prawo do zmian .

Na bieżąco monitorujemy sytuację w kraju i stosujemy się do zarządzeń władz.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s