Ach, co to by艂 za dzie艅!馃榿馃槑馃ぉ

Dzisiaj w naszej szkole odby艂 si臋 Dzie艅 Dziecka. Ka偶dy znalaz艂 co艣 dla siebie. By艂y ta艅ce, origami, wata cukrowa i mecze pi艂ki no偶nej. Mo偶na by艂o zaprojektowa膰 str贸j dla gimnastyczki Natalii. Znalaz艂o si臋 co艣 dla fan贸w szyde艂kowania. Dzieci mia艂y tak偶e okazj臋 do narysowania portretu pani dyrektor. Zapraszamy do obejrzenia obszernej galerii zdj臋膰.


Opublikowane przez Polska Szko艂a Sobotnia w Wellingborough im. Pilot贸w dywizjonu 303

Polska Szko艂a Sobotnia w Wellingborough dzia艂aj膮ca na zasadzie Stowarzyszenia (Unincorporated Association) i jest organizacj膮 鈥 NON PROFIT鈥. Zosta艂a za艂o偶ona przez rodzic贸w i bazuje na wp艂atach dokonywanych przez nich oraz ewentualnych sponsor贸w. G艂贸wnym za艂o偶eniem naszej szko艂y jest nauka pisania i czytania w j臋zyku polskim oraz poznawanie historii i geografii naszej Ojczyzny. Celem dzia艂ania szko艂y jest r贸wnie偶 kultywowanie polskiej tradycji. Ponadto prowadzone s膮 zaj臋cia z etyki i religii. Pragniemy pokaza膰 dzieciom jak wa偶ne s膮 warto艣ci rodzinne, godno艣膰 osobista oraz poszanowanie innych os贸b.

Skomentuj

Wprowad藕 swoje dane lub kliknij jedn膮 z tych ikon, aby si臋 zalogowa膰:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystaj膮c z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmie艅 )

Zdj臋cie z Twittera

Komentujesz korzystaj膮c z konta Twitter. Wyloguj /  Zmie艅 )

Zdj臋cie na Facebooku

Komentujesz korzystaj膮c z konta Facebook. Wyloguj /  Zmie艅 )

Po艂膮czenie z %s

%d bloger贸w lubi to: