Dobre wiadomo艣ci 馃榾

Poni偶ej mamy dla Pa艅stwa dobre wie艣ci od zarz膮du naszej szko艂y:

Drodzy Rodzice.

W przysz艂ym tygodniu b臋dziemy finalizowa膰 wynajem nowego budynku na potrzeby naszej plac贸wki. Informacj臋 z adresem nowej szko艂y oraz dat膮 rozpocz臋cie roku szkolnego zostan膮 wys艂ane po dokonaniu wszystkich niezb臋dnych formalno艣ci.
Jeszcze raz dzi臋kujemy za cierpliwo艣膰 i wyrozumia艂o艣膰.

Dyrekcja oraz Zarz膮d PSS w Wellingborough

Do zobaczenia wkr贸tce.

Opublikowane przez Polska Szko艂a Sobotnia w Wellingborough im. Pilot贸w dywizjonu 303

Polska Szko艂a Sobotnia w Wellingborough dzia艂aj膮ca na zasadzie Stowarzyszenia (Unincorporated Association) i jest organizacj膮 鈥 NON PROFIT鈥. Zosta艂a za艂o偶ona przez rodzic贸w i bazuje na wp艂atach dokonywanych przez nich oraz ewentualnych sponsor贸w. G艂贸wnym za艂o偶eniem naszej szko艂y jest nauka pisania i czytania w j臋zyku polskim oraz poznawanie historii i geografii naszej Ojczyzny. Celem dzia艂ania szko艂y jest r贸wnie偶 kultywowanie polskiej tradycji. Ponadto prowadzone s膮 zaj臋cia z etyki i religii. Pragniemy pokaza膰 dzieciom jak wa偶ne s膮 warto艣ci rodzinne, godno艣膰 osobista oraz poszanowanie innych os贸b.

Skomentuj

Wprowad藕 swoje dane lub kliknij jedn膮 z tych ikon, aby si臋 zalogowa膰:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystaj膮c z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmie艅 )

Zdj臋cie na Facebooku

Komentujesz korzystaj膮c z konta Facebook. Wyloguj /  Zmie艅 )

Po艂膮czenie z %s

%d bloger贸w lubi to: