Dzie艅 Rodziny 馃榾馃應

Ostatnia sobota up艂yn臋艂a pod znakiem corocznego Dnia Rodziny organizowanego przez nasz膮 szko艂臋. Po 10-u miesi膮cach ci臋偶kiej pracy nale偶a艂a si臋 wszystkim chwila oddechu. Szczeg贸lnie naszym go艣ciom gdy偶 Rada Rodzic贸w oraz grono pedagogiczne sta艂o na stra偶y dobrej zabawy. Bez ich zaanga偶owania nic by z tego nie wysz艂o. Dzi臋kujemy Wam bardzo 馃槜

Na festynie pojawi艂y si臋 sta艂e punkty programu jak kie艂baski z grilla, malowanie twarzy czy kiermasz lokalnych przedsi臋biorc贸w a tak偶e pokaz motocykli.

Nowo艣ci膮 by艂a muzyka na 偶ywo serwowana przez zesp贸艂 Baksound.

https://www.facebook.com/baksound.zespolmuzyczny/

Do nowych element贸w nale偶a艂 r贸wniez pokaz talent贸w, w kt贸rym zaprezentowa艂a si臋 Gabrysia, gimnastyczka z klasy V.

received_2214241825269592

received_2214242375269537

B艂膮d
This video doesn’t exist

Alicja Kwiecie艅 z klasy VI- laureatka Z艂otego Aplauzu w konkursie Piosenki Aplauz 2018.

B艂膮d
This video doesn’t exist

Ch臋tni mogli zagra膰 w szachy z mistrzem szachowym Aleksandrem Dytrychem z klasy V.

Ogromnym zainteresowaniem cieszy艂 si臋 pokaz gad贸w, p艂az贸w i paj膮k贸w.

https://www.facebook.com/HouseOfVenomReptiles/

Rodzice i dzieci mogli wzi膮膰 udzia艂 w konkursach sportowych.

Pyszno艣ci na grilla zagwarantowa艂 sklep Maxim – dzi臋kujemy 馃榿

Jeszcze raz wszystkim dzi臋kujemy za przybycie i do zobaczenia za rok .

I jeszcze wi臋cej zdj臋膰 馃榾

Opublikowane przez Polska Szko艂a Sobotnia w Wellingborough im. Pilot贸w dywizjonu 303

Polska Szko艂a Sobotnia w Wellingborough dzia艂aj膮ca na zasadzie Stowarzyszenia (Unincorporated Association) i jest organizacj膮 鈥 NON PROFIT鈥. Zosta艂a za艂o偶ona przez rodzic贸w i bazuje na wp艂atach dokonywanych przez nich oraz ewentualnych sponsor贸w. G艂贸wnym za艂o偶eniem naszej szko艂y jest nauka pisania i czytania w j臋zyku polskim oraz poznawanie historii i geografii naszej Ojczyzny. Celem dzia艂ania szko艂y jest r贸wnie偶 kultywowanie polskiej tradycji. Ponadto prowadzone s膮 zaj臋cia z etyki i religii. Pragniemy pokaza膰 dzieciom jak wa偶ne s膮 warto艣ci rodzinne, godno艣膰 osobista oraz poszanowanie innych os贸b.

Skomentuj

Wprowad藕 swoje dane lub kliknij jedn膮 z tych ikon, aby si臋 zalogowa膰:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystaj膮c z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmie艅 )

Zdj臋cie na Facebooku

Komentujesz korzystaj膮c z konta Facebook. Wyloguj /  Zmie艅 )

Po艂膮czenie z %s

%d bloger贸w lubi to: