Dzie艅 Matki i Ojca w klasach pierwszych 馃槏

W dniu 16 czerwca obchodzili艣my w naszej szkole Dzie艅 Mamy i Taty. Z tej okazji uczniowie klas pierwszych pod okiem wychowawc贸w przygotowali kr贸tki wyst臋p, podczas kt贸rego zaprezentowali wiersze i piosenki dla mam i tatusi贸w. Dzieci wyrazi艂y w nich wielk膮 mi艂o艣膰 i wdzi臋czno艣膰 za codzienn膮 opiek臋 i trosk臋 jak膮 otrzymuj膮 od rodzic贸w.
Mamusie i tatusiowie nagrodzili swoje pociechy gromkimi brawami. Na zako艅czenie dzieci z艂o偶y艂y swoim najbli偶szym osobiste 偶yczenia i obdarowa艂y ich w艂asnor臋cznie wykonanymi upominkami i kwiatami.
By艂y to pi臋kne i wzruszaj膮ce chwile.
Wszystkim mamom i tatom 偶yczymy wiele rado艣ci ka偶dego dnia, nie tylko od 艣wi臋ta.

Renata Zarzycka-Kwiecie艅

Opublikowane przez Polska Szko艂a Sobotnia w Wellingborough im. Pilot贸w dywizjonu 303

Polska Szko艂a Sobotnia w Wellingborough dzia艂aj膮ca na zasadzie Stowarzyszenia (Unincorporated Association) i jest organizacj膮 鈥 NON PROFIT鈥. Zosta艂a za艂o偶ona przez rodzic贸w i bazuje na wp艂atach dokonywanych przez nich oraz ewentualnych sponsor贸w. G艂贸wnym za艂o偶eniem naszej szko艂y jest nauka pisania i czytania w j臋zyku polskim oraz poznawanie historii i geografii naszej Ojczyzny. Celem dzia艂ania szko艂y jest r贸wnie偶 kultywowanie polskiej tradycji. Ponadto prowadzone s膮 zaj臋cia z etyki i religii. Pragniemy pokaza膰 dzieciom jak wa偶ne s膮 warto艣ci rodzinne, godno艣膰 osobista oraz poszanowanie innych os贸b.

Skomentuj

Wprowad藕 swoje dane lub kliknij jedn膮 z tych ikon, aby si臋 zalogowa膰:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystaj膮c z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmie艅 )

Zdj臋cie na Facebooku

Komentujesz korzystaj膮c z konta Facebook. Wyloguj /  Zmie艅 )

Po艂膮czenie z %s

%d bloger贸w lubi to: