Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

sercePolska Szkoła Sobotnia w Wellingborough solidaryzuje się z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. W najbliższą sobotę, tj. 14 stycznia 2017 r. będzie można spotkać w naszej szkole wolontariuszy z puszkami. 

Pokażmy swe dobre serca, przyłączmy się do orkiestry!!!!

Przypominamy, iż w tym roku datki przeznaczone są na opiekę zdrowotną dzieci na oddziałach ogólnopedriatycznych oraz dla seniorów…również na opiekę medyczną.

W Wellingborough puszki znajdziecie Państwo w polskich sklepach: Maxim, Rogalik, Euro Market, Best Pol, w polskiej restauracji Dworek oraz salonie kosmetycznym House of Beauty. Oczywiście w Naszej szkole (14.01.2017) oraz przy kościele w Wellingborough po mszy (15.01.2017 godz 13:30).

Wielki Finał  odbędzie się w Bedford  

15936962_10209689176359285_7832844658839630214_o

 

Opublikowane przez Polska Szkoła Sobotnia w Wellingborough im. Pilotów dywizjonu 303

Polska Szkoła Sobotnia w Wellingborough działająca na zasadzie Stowarzyszenia (Unincorporated Association) i jest organizacją „ NON PROFIT”. Została założona przez rodziców i bazuje na wpłatach dokonywanych przez nich oraz ewentualnych sponsorów. Głównym założeniem naszej szkoły jest nauka pisania i czytania w języku polskim oraz poznawanie historii i geografii naszej Ojczyzny. Celem działania szkoły jest również kultywowanie polskiej tradycji. Ponadto prowadzone są zajęcia z etyki i religii. Pragniemy pokazać dzieciom jak ważne są wartości rodzinne, godność osobista oraz poszanowanie innych osób.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: